Čínská energetická masáž

Vlivem stresu dochází ke stažení svalu, přerušení toku energie a následné bolesti.

Čínská masáž obnovuje energii vašeho těla, stimuluje organismus ke správné činnosti a odstraňuje bolesti svalů i orgánů.

Zbaví vás bolesti, únavy a celkového napětí. Posiluje imunitu, samoléčivé schopnosti lidského organismu a je vhodná i jako prevence k navrácení rovnováhy ve vašem těle.
Více zde.

Indická masáž hlavy

Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus.  Masáž se provádí v sedě, bez použití olejů a vhodné je oblečení bez límečku.
Více zde.

Manuální lifting obličeje

Jemná omlazující a relaxační masáž vyhlazuje vrásky a zpevňuje kontury obličeje. Rozprouděním lymfy působí proti otokům obličeje a kruhům pod očima. Při masáži používám kvalitní bio arganový olej, který projasní vaši pleť a předchází stárnutí pokožky.
Více zde.

Manuální lymfatická masáž

Manuální lymfatická masáž pečuje o lymfatický systém vašeho těla. Provádí se jemnými pohyby, které stimulují tok lymfy v podkoží. Odvádí tak z těla toxické látky a zmírňuje otoky. Její účinky oceníte, pokud trpíte kruhy pod očima, otoky nohou nebo jiných částí těla nebo chcete detoxikovat organismus a podpořit imunitní systém. Masáž podporuje regeneraci tkání po zranění nebo operaci a zlepšuje i celkový vzhled pleti. 
Více zde.

Masáž baňkami

Při této masáži využívám podtlaku silikonových baněk, které lehce kloužou po naolejované části těla. Dojde tak k lepšímu prokrvení a stimulaci látkové výměny v ošetřované oblasti. Současně masáž působí na akupunkturní body a harmonizuje i orgány. Ucítíte, jak se vám vrací energie.

Masáž dolních končetin redukuje celulitidu.
Masážní baňky používám v případě potřeby i jako doplněk k běžné masáži zad pro lepší prokrvení a úlevu od bolestí.

Tejpování - kineziotaping

Kineziotaping stabilizuje jednotlivé vazy, zvýšením průtoku lymfy odvádí toxiny z povrchových tkání. Velmi vhodný je při onemocnění úponů šlach, namoženích všeho druhu, bolestech kloubů, páteře, normalizuje svalové napětí, stabilizuje uvolněné blokády, pomáhá při syndromu karpálního tunelu a přetížení extenzorů ruky, tenisovém lokti. Lze jej použít při otocích, reguluje lymfatický systém.

S kineziotapem se nemusíte nijak omezovat. Můžete i nadále sportovat, pracovat, můžete se mýt, jet na dovolenou, koupat se v bazénu.
Více zde.

Přístrojová  masáž

Přístrojová tlaková masáž břicha, hýždí a nohou je velmi účinná díky 24 komorovému systému masážních kalhot. Nastavením síly tlaku a intenzity masážních vln lze působit na více vrstev vašeho těla jednotlivě nebo v potřebných kombinacích. Využití je tedy vhodné na podporu lymfatického systému, přes odstranění celulitidy až po svalovou masáž vhodnou např. po sportovním výkonu.

Breussova masáž

Breussova masáž je technika, která se specializuje na úlevu od bolesti a napětí v páteři a bederní oblasti. Masáží se uvolňují svaly kolem páteře a meziobratlové ploténky. Ve spojení s účinnými látkami třezalkového oleje dochází k jejich vyživení a pomocí účinných masážních technik k ustoupení bolesti. 

Galvanická žehlička

Galvanická žehlička od firmy NU SKIN, nabízí účinnou péči pro vaši pleť. 

Hloubkově čistí a detoxikuje pleť, zároveň ji hydratuje a zvyšuje její tonus.  

Díky technologii zapravování účinných látek do hlubších vrstev podkoží pleť získává svěží vzhled, redukuje se výskyt vrásek a obnovuje se pružnost pleti. Zpevňuje kontury obličeje, zmírňuje kruhy pod očima a pomáhá s rychlým hojením problémů, jako je akné a zánětlivé pupínky.