Čínská energetická masáž

Čínská energetická masáž obnovuje energii v akupunkturních drahách, ulevuje od bolestí a celkově harmonizuje organismus. Zaměřuje se především na dráhu močového měchýře, na které je nejvíce akupunkturních bodů a také bodů, které jsou přímo propojeny s vnitřními orgány. Tato masáž je velmi oblíbená, protože účinně uvolňuje svalové napětí, obnovuje energii orgánů a zlepšuje i fyzické zdraví. 

Můžete si dopřát masáž celého těla, která začíná na hlavě a pokračuje přes šíji, záda, dolní končetiny až po chodidla. Součástí je i masáž rukou a paží. Na dlaních i chodidlech se nachází projekce všech orgánů, proto je jejich akupresurní masáž velkým pomocníkem při řešení zdravotních potíží a zároveň hlubokým relaxačním zážitkem. Masáží se můžu zaměřit i na jednotlivé části vašeho těla nebo jejich kombinace dle vašeho přání a čas přizpůsobit vašim potřebám, např. jen záda nebo záda a nohy, záda a ruce.

Pokud trpíte chronickými bolestmi, stresem nebo jen potřebujete chvíli relaxace, čínská energetická masáž zad nebo celého těla může být pro vás ideální volbou. Můj intuitivní a empatický přístup, spojený s odbornými znalostmi a zkušenostmi, vám může poskytnout úlevu a zlepšit zdraví a psychickou pohodu.


  45 min./60 min./90 min./120 min.  Více informací v ceníku.

Kontraindikace:

Ačkoli je čínská energetická masáž obecně bezpečná a přínosná pro většinu lidí, existují určité podmínky nebo okolnosti, kdy by se tato masáž neměla provádět.

1. Akutní infekce: Pokud trpíte akutní infekcí, zejména pokud je doprovázena horečkou, manuální lymfatická masáž by měla být odložena, dokud infekce neodezní.

2. Srdeční onemocnění: Lidé s vážnými srdečními onemocněními by měli být opatrní při výběru masáže jako formy léčby. Intenzivní masáž může zvýšit krevní oběh, což může zatěžovat srdce.

3. Aktivní onkologické onemocnění: Pokud se léčíte s rakovinou nebo se z ní zotavujete, měli byste být při výběru masáže velmi opatrní. Existuje riziko, že by mohlo dojít k rozšíření rakovinných buněk

4. Kůže: Pokud se u vás vyskytují vyrážky, ekzémy, popáleniny nebo otevřené rány, masáž postižených partií je nežádoucí.

Pokud máte jakékoliv zdravotní problémy, je důležité konzultovat jakoukoliv novou terapii s vaším lékařem.