Čakry

Každý člověk je energetickou bytostí stvořenou ze světla, lásky a inteligence. I když se tak někdy necítíte, máte v sobě neomezený zdroj energie, který můžete kdykoliv využít. Pomocí svých myšlenek dokážete řídit tok energie v sobě i svém okolí. Vaše myšlenky určují jak se cítíte a co prožíváte. Způsobem myšlení k sobě přitahujete různé druhy energií a působíte na Vaše energetická centra. Čakry stimulují tok životní energie tělem a zajišťují mu tím životní sílu. Životní energie pochází z naší božské podstaty a umožňuje nám přístup k veškeré moudrosti.

Čakry neustále vyzařují a nasávají energii. Negativní myšlenky je však znečišťují temnou energií a zpomalují proud čisté životní energie. Proto se můžete cítit unavení a nevyrovnaní. Můžete také přijít o některé psychické schopnosti, jelikož stav čaker ovlivňuje i Vaše intuitivní vnímání.

Občas se neubráníme starostem a nedůvěře v běh života. Strach pak negativně ovlivňuje čakru, jíž se dané téma týká. Ta se pak zanese, zmenší nebo naopak zvětší. Každopádně vznikne nerovnováha, kterou můžeme vnímat jako nedostatek energie, únavu, apod.

Vyčištěním a harmonizací toku životní energie Vašich čaker, najdete opět vnitřní rovnováhu, oživíte svoje intuitivní vnímání a navíc zajistíte dostatek energie svému tělu.