Diagnostika zdraví

Automatická kresba

Diagnostika automatickou kresbou mi umožňuje odhalit nemoc již v jejím počátku nebo najít příčinu potíží, které vás trápí. Při diagnostice využívám intuitivního čtení v energetickém informačním poli a pomocí kresby vytvořím obrázek vašeho těla a orgánů, který odráží váš současný zdravotní stav. 
Více zde.

Čínská medicína

Při diagnostice metodami čínské medicíny hodnotím člověka jako celek. Nedívám se jen na potíže, které zrovna vnímá, ale hledám jejich příčinu, která může být dlouhodobě skrytá. Díky tomu mohu určit přesný syndrom onemocnění. Tento přístup umožňuje léčit nemoci efektivně a dlouhodobě, místo jen dočasného potlačení symptomů.
Více zde.


Rozbor energie čaker

Čakry jsou energetická centra v našem těle, která ovlivňují naše fyzické, duševní a emocionální zdraví. Pokud je jejich energie narušená, může to vést k zdravotním a psychickým problémům.

Diagnostikou vám pomůžu odhalit témata vašeho života, která vám blokují energii v čakrách a obnovit jejich činnost tak, abyste se opět cítili plni energie. Více zde.

Akabaneho test

Akabaneho test k určení disbalance meridiánů je diagnostická metoda používaná v tradiční čínské medicíně. Jde o test, který měří citlivost pacienta na teplo a chlad v koncových bodech na rukou a nohou, které souvisí s meridiány. Tato metoda mi může pomoci  identifikovat oblasti těla, kde dochází k nerovnováze nebo blokádě energie, což může vést k různým zdravotním problémůmVíce zde