Automatická kresba

Automatická kresba se běžně řadí mezi “EZO kecy”. Je asi jedno, jak to kdo vnímá a pojmenuje. Důležitá je její podstata a možnost využití. Pro mě je úžasným nástrojem, který mi umožní vidět změny ve vašem energetickém poli. Představte si takový centrální počítač v němž jsou uloženy všechny informace o každém kousku vašeho těla. Intuitivní kresba není nic jiného, než schopnost připojit se k tomuto počítači, najít potřebné informace a zaznamenat je na papír.

Zadám dotaz jako do “Google” a přečtu odpověď. Důležitá je kvalita spojení. Když vám bude padat wi-fi, tak se k odpovědi také nedostanete. Proto tuhle techniku mohou využívat jen ti, kdo mají dobré připojení, tedy intuici.

Diagnostickou kresbu používám již přes 30 let. Inspirací mi byl brněnský malíř Karel Kožíšek, který svou intuitivní kresbou člověka dokázal přečíst informace o jeho zdraví.

Už od dětství jsem se “vymalovávala” ze všeho co mě trápilo nebo těšilo. Tužka mi sama jezdila po papíře a já to brala jako normální věc. Nebyla to žádná výtvarná díla, někdy jen informace zakreslené v podobě čar a symbolů. Později mi skrze kresbu přicházely odpovědi na různé životní situace. Věděla jsem, že je to něco, co funguje, jen jsem nevěděla, jak to smysluplně využít. Po přečtení knihy pana Kožíška se mi otevřel svět nových možností k využití svého intuitivního kreslení. To mi bylo 23 let. Od té doby se moje vnímání lidského těla a jeho energetických polí rozšiřovalo a zdokonalovalo.

Obraceli se na mě známí, později známí známých a nakonec i neznámí, se svými zdravotními problémy. Časem jsem zjistila, že tato metoda funguje i na dálku a k diagnostické kresbě mi stačí fotka osoby, pro kterou ji kreslím. Tak mi ti známí i neznámí posílali fotky svých blízkých (tenkrát ještě foťáky v mobilu ani sociální sítě nebyly).

Dnes je to i pro vás mnohem jednodušší. Vždy se s vámi budu raději potkávat osobně, ale chápu, že někdy to vzhledem ke vzdálenosti nebo onemocnění možné není. Využívám tedy možností dnešní doby. Stačí, když mi zašlete fotku svoji nebo diagnostikované osoby (samozřejmě s jejím vědomím a vnitřním souhlasem) a domluvíme si čas konzultace přes mobil, whatsapp nebo messenger. Jak se říká, kdo chce, cestu si najde.