Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy "Champi" je v Indii součástí každodenního života. Jedná se o velmi příjemné léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Tato masáž je zklidňující a relaxační a zahrnuje i lehkou masáž obličeje. Má vliv nejen na fyzickou, ale i psychickou úroveň.

Před masáží hlavy provedu uvolnění ramen, šíje, paží a krku. Indická masáž hlavy se provádí vsedě, bez použití olejů a jste při ní oblečeni

Masáž energetických center hlavy vás uvolní při stresu a napětí, proto je masáž též nazývána antistresová. Champi vás zbaví i napětí ve svalových tkáních hlavy, krku a ramen, což vede k celkovému uvolnění a pocitu klidu. Stimulací průtoku krve do pokožky hlavy, dochází ke zlepšení kvality vlasů a jejich lepšímu růstu. Pomáhá také při bolestech hlavy a migrénách. Díky svým relaxačním účinkům může Indická masáž hlavy pomoci zlepšit kvalitu spánku. Je vyhledávána i pro lepší koncentraci a jasnější myšlení před důležitým rozhodnutími nebo zkouškovým obdobím.

40 min.

Kontraindikace:

Přestože je indická masáž hlavy Champi obecně bezpečná a prospěšná, existují některé kontraindikace, které je třeba vzít v úvahu:

1. Pokud jste nedávno utrpěli jakékoli poranění hlavy, krku nebo ramen, měli byste se vyhnout masáži hlavy Champi, dokud se úplně nezotavíte.

2. Pokud trpíte jakýmkoli kožním onemocněním nebo máte citlivou pokožku, měli byste před masáží konzultovat svého lékaře.

3. Ačkoli masáž může být během těhotenství velmi uklidňující, některé ženy mohou během tohoto období zažívat zvýšenou citlivost.

4. Pokud jste nedávno podstoupili operaci, měli byste se vyhnout masáži hlavy Champi alespoň do doby, než vám to váš lékař neschválí.

5. Pokud máte vysoký či velmi nízký krevní tlak, měli byste vhodnost masáže konzultovat se svým lékařem.